Szkolenia ViberSoft

Firma ViberSoft jest certyfikowanym partnerem technologicznym firmy Safe Sofware – dostawcy oprogramowania FME oraz w swoim zespole posiada wieloletnich praktyków oraz certyfikowanych trenerów Bentley. Jako nieliczni w Polsce zapewniamy certyfikaty poświadczone przez dostawców oprogramowania.  

MicroStation to jedyne oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo stworzone specjalnie z myślą o projektowaniu infrastruktury, które pomaga architektom i inżynierom takim jak Ty urzeczywistniać ich wizje, prezentować projekty klientom i dostarczać je społeczności.

Bentley MicroStation - poziom podstawowy

Poznaj kluczowe aspekty narzędzia MicroStation – podczas kursu zapoznasz się z elementami interfejsu, dowiesz się jak tworzyć, edytować i pracować z obiektami w 2D. 

Bentley MicroStation dla CAD Managera

Szkolenie zaprojektowane dla menedżerów CAD i administratorów odpowiedzialnych za instalację, konfigurację i standaryzację MicroStation.

Bentley MicroStation - poziom zaawansowany

Podczas kursu na poziomie zaawansowanym poznasz szczegóły pracy z narzędziem w środowisku 3D.

Bentley OpenRail

Poznaj kluczowe aspekty narzędzia do projektowania sieci kolejowych  Bentley OpenRail (dawniej Bentley PowerRailTrack)

Od danych przestrzennych po dane czasu rzeczywistego, bazy danych i systemy biznesowe – dane są dziś bardziej rozproszone niż kiedykolwiek. FME jest tutaj, aby to wszystko zintegrować. Ucz się, odkrywaj i lepiej wykorzystuj swoje dane.

FME - poziom podstawowy

Poznaj kluczowe aspekty narzędzia FME – podczas kursu zapoznasz się z elementami interfejsu, orz dowiesz się, jak najskuteczniej zarządzać danymi i wyzwaniami związanymi z tłumaczeniem i transformacją.

Szkolenia dedykowane​

Posiadasz konkretne potrzeby w obszarze FME lub Bentley? Napisz do nas w sprawie dedykowanego szkolenia.